WŁOSY

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

zabieg, który dedykowany jest dla osób z problemem wypadających włosów

 

Jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na nadmiernie wypadające włosy.  Zabieg zalecany jest w przypadku leczenia łysienia androgenowego oraz łysienia telogenowego. Zabieg mezoterapii igłowej polega na nakłuwaniu skóry głowy cienką igłą, wprowadzaniu pod skórę i do mieszków włosowych substancji odżywczych, stymulujących oraz leczniczych.

Jak często powinna być wykonywana?

Dla najlepszych efektów zaleca się przeprowadzić serię zabiegów, czyli najczęściej od 4 do 8 wizyt, odbywających się co 2-4 tygodnie.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE NA SKÓRĘ GŁOWY

Dla uzyskania najlepszych efektów niezbędna jest seria zabiegów. 

 

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe stanowi około 55% objętości krwi ludzkiej. Swoje właściwości regeneracyjne zawdzięcza obecności płytek krwi wytwarzających czynniki wzrostu. Osocze bogatopłytkowe stosowane jest również na owłosioną skórę głowy.Pobierając krew od pacjenta pozyskujemy osocze, w następnej kolejności krew zostaje odwirowana w specjalnej wirówce. Tak uzyskane osocze wstrzykujemy w miejsca wymagające odnowy. Zabieg ten jest poparty wieloma badaniami, gwarantuje bardzo wysoką skuteczność. Krew pobierana jest przez lekarza bezpośrednio przed zabiegiem. Osocze bogatopłytkowe działa poprzez aktywację fibroblastów oraz pobudzenie wydzielania kolagenu, ma działanie przeciwzapalne i ułatwia tworzenie się nowych naczyń odżywiających skórę głowy.

ZABIEG DR CYJ HAIR FILLER

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów
i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Jaki problem rozwiązuje zabieg - wskazania?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Ile trwa pojedynczy zabieg (bez znieczulenia lub ze znieczuleniem, jakim)?

​Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Ile trwa cała kuracja, czyli ilu powtórek wymaga zabieg, w jakim odstępie czasu?

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Przebieg zabiegu krok po kroku, czy wymaga przygotowania się, czy boli?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Co się dzieje ze skórą, organizmem bezpośrednio po zabiegu, kiedy ustępują skutki uboczne?

Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu?

​Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

DERMAPEN 4  – FRAKCYJNE MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY

Zabieg z użyiem oryginalnego Dermapena Revisage polega na mikronakłuwaniu skóry pobudzając tym samym produkcje kolagenu i elastyny jako naturalne procesy regeneracyjne. Dodatkowo umożliwia głębsze i efektywniejsze działanie indywidualnie dobranych składników aktywnych potrzebnych skórze. Jest to jedyne na rynku tak zaawansowane technologicznie urządzenie wykonujące 1300/1900 nakłuć na sekundę w zakresie od 0,5 do 2,5 mm. Wymienne jednorazowe kartridże wyposażone są w 12 igieł niezawierających chromu i niklu co stanowi bezpieczeństwo dla alergików. Dzięki temu zabiegi z użyciem Dermapen możemy wykonywać w obrębie całej twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ud, pośladków czy skóry głowy. Delikatny dyskomfort możemy niwelować uprzednim miejscowym znieczuleniem.

Wskazania:

r

Skóra pozbawiona jędrności i elastyczności

r

Płytkie i głębokie zmarszczki

r

Skóra cienka i wiotka

r

Rozszerzone pory

r

Przebarwienia posłoneczne i hormonalne

r

Blizny potrądzikowe i oparzeniowe

r

Rozstępy

r

Leczenie łysienia

Seria obejmuje 4 zabiegi wykonywane w odstępie 4-6 tygodni. 

INFUZJA TLENOWA 

Infuzja tlenowa skóry głowy to najnowocześniejszy oraz bezinwazyjny zabieg, który ma na celu zatrzymanie nadmiernego wypadania włosów oraz przeciwdziała innym problemom skóry głowy. Polega on na gruntownym podaniu do skóry substancji aktywnych przy pomocy sprzężonego tlenu co powoduje ich przenikanie do skóry oraz na dotlenieniu skóry głowy. Infuzji tlenowa to połączenie siły tlenu oraz nano-technologii składników aktywnych.

Wskazania:

r

Wypadanie włosów

r

Łojotok

r

Atopowe zapalenie skóry

r

Sucha skóra wody

r

Łupież

r

Zapalenie mieszków włosowych

Efekty, których możemy się spodziewać po zabiegu: 

Pobudza krążenie w skórze

Wspomaga gojenie się stanów zapalnych

Dotlenia skórę

Zmniejsza kolonie bakterii tlenowych

Wycisza pracę gruczołów łojowych

Zwiększa elastyczność skóry