Bezpieczne zabiegi dedykowane przyszłym Mamom

W tym szczególnym okresie każda z Pań w ciąży wymaga szczególnej uwagi. Polecamy zabiegi, które są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Tego typu zabiegi pozwolą z pewnością się zrelaksować oraz poprawiają samopoczucie. Dbając o bezpieczeństwo naszych Pacjentek, wybór zabiegów został skonsultowany z lekarzem medycyny, zaś same zabiegi przeprowadzone są przez dyplomowanego kosmetologa. 

 

 

Infuzja tlenowa – zabieg upiększający

Zabieg polega na wtłaczaniu indywidualnie dobranych substancji aktywnych w głąb skóry z udziałem tlenu pod wysokim ciśnieniem. Idealnie sprawdza się jako zabieg bankietowy a regularnie wykonywana intensywnie wzbogaca pielęgnację domową. Przeznaczona do każdego typu skóry dając natychmiastowe efekty. Infuzja tlenowa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, może być wykonywana nawet u kobiet w ciąży i młodych mam.

Wskazania:

Skóra sucha, zmęczona i niedotleniona, wrażliwa oraz such z pierwszymi oznakami starzenia. Zalecana w przypadku trądziku różowatego oraz przebariweń.

Efekty:

Zabieg pobudza krążenie, dotlenia skórę oraz nawilża. Efekt natychmiastowego napięcia, wycisza pracę gruczołów łojowych, także zmniejsza kolonie bakterii tlenowych.  

 

Drenaż limfatyczny 

Drenaż limfatyczny, znany także pod nazwą masaż limfatyczny, to zabieg mający na celu ujędrnienie skóry, przywrócenie jej elastyczności i poprawę wyglądu. Jak się okazuje, to świetny sposób na pozbycie się cellulitu, zwanego skórką pomarańczową. Oprócz tego, że poprzez walkę z cellulitem pomaga odzyskać i zachować ładny wygląd skóry i poprawę wyglądu sylwetki, pozytywne efekty dotyczą również innych funkcji organizmu. Zabieg wykonywany przy użyciu urządzenia Endermologia LPG Alliance.

Endermologia LPG Alliance – program Młoda Mama 

Oryginalna, najnowsza technologicznie medyczna ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE to mechaniczna stymulacja tkanek nowo opatentowaną głowicą pobudzającą w naturalny sposób produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skorze przy zachowaniu komfortu zabiegu. Odpowiednio przeprowadzony masaż pełni także rolę drenażu limfatycznego, ułatwiając usunięcie złogów limfatycznych oraz niwelację obrzęków. Program medyczny ENDERMOLOGII LPG ALLIANCE gwarantuje także pomoc w schorzeniach układu ruchu oraz przyczynia się do likwidacji blizn i rozstępów. Nie zapominajmy też o osobach intensywnie uprawiających sport, w tym o mężczyznach u których zabieg ten idealnie sprawdzi się po ćwiczeniach na siłowni ułatwiając oddawanie wody i toksyn oraz rozluźniając i relaksując mięśnie. 

Mniejszą głowicą można wykonać intensywny masaż twarzy, szyi i dekoltu. To także idealny zabieg gdy chcemy ujędrnić Nasz biust. Dzięki opcji drenażu dochodzi do niwelacji obrzęków okolicy oczu. Program skupiający się na okolicy ust wzmaga ich ukrwienie dając efekt powiększenia.