Witaminowa mezoterapia igłowa skóry głowy

Jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na nadmiernie wypadające włosy.  Zabieg zalecany jest w przypadku leczenia łysienia androgenowego oraz łysienia telogenowego. Zabieg mezoterapii igłowej polega na nakłuwaniu skóry głowy cienką igłą, wprowadzaniu pod skórę i do mieszków włosowych substancji odżywczych, stymulujących oraz leczniczych.

Jak często powinna być wykonywana?

Dla najlepszych efektów zaleca się przeprowadzić serię zabiegów, czyli najczęściej od 4 do 8 wizyt, odbywających się co 10-14 dni.

Zabieg wykonywany przez lekarza medycyny.

Dr. Cyj Hair Filler – peptydowa terapia włosów

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów
i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

​Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

​Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

DERMAPEN 4 – FRAKCYJNE MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY

Zabieg z użyiem oryginalnego Dermapena Revisage polega na mikronakłuwaniu skóry pobudzając tym samym produkcje kolagenu i elastyny jako naturalne procesy regeneracyjne. Dodatkowo umożliwia głębsze i efektywniejsze działanie indywidualnie dobranych składników aktywnych potrzebnych skórze. Jest to jedyne na rynku tak zaawansowane technologicznie urządzenie wykonujące 1300/1900 nakłuć na sekundę w zakresie od 0,5 do 2,5 mm. Wymienne jednorazowe kartridże wyposażone są w 12 igieł niezawierających chromu i niklu co stanowi bezpieczeństwo dla alergików. Dzięki temu zabiegi z użyciem Dermapen możemy wykonywać w obrębie całej twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ud, pośladków czy skóry głowy. Delikatny dyskomfort możemy niwelować uprzednim miejscowym znieczuleniem.

Infuzja tlenowa skóry głowy

Infuzja tlenowa skóry głowy to najnowocześniejszy oraz bezinwazyjny zabieg, który ma na celu zatrzymanie nadmiernego wypadania włosów oraz przeciwdziała innym problemom skóry głowy. Polega on na gruntownym podaniu do skóry substancji aktywnych przy pomocy sprzężonego tlenu co powoduje ich przenikanie do skóry oraz na dotlenieniu skóry głowy. Infuzji tlenowa to połączenie siły tlenu oraz nano-technologii składników aktywnych.

Wskazania:

Wypadanie włosów, atopowe zapalenie, skóry, łupież, łojotok, sucha skóra głowy,