STREFA MĘŻCZYZNY

MEZOTERAPIA NEAUVIA HYDRO DELUXE MAN

Mezoterapię z zastosowaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe Man polecamy dla  mężczyzn, którzy potrzebują odświeżenia oraz kompleksowego odżywienia skóry. Przeznaczony szczególnie dla Panów, których cera jest zmęczona, szara i potrzebuje natychmiastowego nawilżenia. Efekt gwarantowany już po pierwszym zabiegu.

KOREKCJA OPADAJĄCYCH POWIEK PLASMAGE

Wraz z upływem lat u wielu mężczyzn może wystąpić problem opadających powiek. Poza względami estetycznymi problem ten może mieć również wpływ na zwężenie pola widzenia. Do tego typu zabiegu wykorzystywana jest plazma medyczna. Terapię Plasmage przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, poprzez nałożenie na skórę kremu znieczulającego na pół godziny przed zabiegiem. Sam zabieg trwa ok. 20 minut. Dedykowana ilość zabiegów od 1 do 3. 

ZABIEG Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO

Korekcje zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego wykonuje się najczęściej wypełniając bruzdy nosowo-wargowe, wypełnienie doliny łez, dedykowany również w przypadku modelowania owalu twarzy i linii żuchwy. Przed zabiegiem znieczula się skórę, a następnie wprowadza pod skórę preparat przy użyciu igły. 

LASEROWE LECZENIE TWARZY NACZYNKOWEJ

Wielu Panów boryka się z problemem naczynek na twarzy. Laser ten jest najbardziej skuteczną metodą w walce z tym problemem oraz pozwala na zawsze pozbyć się zaczerwienionych okolic. Metoda jest całkowicie bezbolesna oraz nie wyklucza z aktywności zawodowej podczas trwania serii zabiegów.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego  przeznaczony jest dla każdego typu skóry z oznakami starzenia, zarówno dla Pań jaki i Panów. Jest to naturalny sposób na uzyskanie poprawy kondycji skóry oraz poprawy napięcia, poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Krew pobierana jest od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem, następnie z krwi uzyskuje się osocze, które wstrzykiwane jest metodą mezoterapii. 

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

Epilacja IPL przeznaczona jest dla Panów, którzy chcą pozbyć się owłosienia z okolicy torsu, pleców. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i pozwala cieszyć się gładszą skórą na dłużej.