Start & Rewind

START & REWIND to najnowszej generacji zabieg łączący w sobie System hydrodynamiczny oraz Turbo kosmetyki, dający niespotykane efekty w zabiegach na ciało.

Start & Rewind

START & REWIND to najnowszej generacji zabieg łączący w sobie System hydrodynamiczny oraz Turbo kosmetyki, dający niespotykane efekty w zabiegach na ciało.

Start & Rewind działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy i włóknisty. Szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Po pierwszym zabiegu Start & Rewind skóra jest gęsta, jędrna, zagęszczona, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach!

Przebieg zabiegu:

Procedura zabiegowa obejmuje całe nogi, pośladki oraz brzuch.

Terapia hydrodynamiczna START & REWIND łączy w sobie wyszczuplające właściwości Turbo kosmetyków i technologii hydrodynamicznej! Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie wyszczuplającego peelingu i nałożenie intensywnie odchudzającego kremu. Działanie składników aktywnych wzmacniamy zakładając specjalny foliowy kombinezon, z którego wysysamy powietrze.

Dzięki efektowi próżni składniki aktywne, takie jak: kofeina, paullinia cupana, karnityna, escyna, kapsaicyna, wąkrotka azjatycka, hedera helix, kwas ksymenowy, pieprz długi, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy i olejek rozmarynowy, wnikają głęboko do wnętrza Twojej skóry, spalając tkankę tłuszczową!

Końcowym etapem jest masaż drenujący na specjalnym preparacie. Istotne jest to, że przez 7 godzin nie zmywamy danego kosmetyku ze skóry, wzmacniając tym samym efekt zabiegu.

Zalecenia:

Zauważalna poprawa jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania efektu na dłużej, zaleca się wykonanie serii 4-12 zabiegów w częstotliwości 1-2 na tydzień.

PO ZABIEGU

Po zabiegu zaleca się stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej, wzmacniających efekt zabiegu oraz picie dużej ilości wody (minimum 2 l) dziennie. Polecana jest również aktywność fizyczna.

Wskazania:

cellulit

wiotka skóra

brak jędrności

zlokalizowany tłuszcz

zatrzymanie wody

obrzęki

,,zespół ciężkich nóg’’

Przeciwwskazania

Ciąża i karmienie piersią

Choroby nowotworowe

Zakrzepica

Pompa insulinowa

Choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)

Efekty

oczyszczenie organizmu z toksyn

wymodelowanie sylwetki

redukcja cellulitu

zmniejszenie w obwodzie nawet do -14cm