Endermologia LPG Alliance

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE MEDICAL

 

Jest to najskuteczniejsze na rynku, potwierdzone 30 latami badań, medyczne urządzenie znajdujące szerokie zastosowanie w modelowaniu i kształtowaniu sylwetki kobiet i mężczyzn. W 100% naturalna, bezinwazyjna i bardzo przyjemna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Działa na uwalnianie tłuszczu, zwiotczenie skóry oraz obrzęki limfatyczne jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Urządzenie wyposażone jest w specjalnie opatentowaną głowicę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Takie rozwiązanie zapewnia dogłębną stymulacje, minimalizując przy tym ryzyko rozciągnięcia skóry oraz powstawanie wybroczyn a dodatkowo sprawia że zabieg ten jest relaksujący dla pacjenta.

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE idealnie sprawdza się także w przypadku likwidacji napięć mięśniowych różnego pochodzenia, także tych wywołanych intensywną aktywnością fizyczną.

 Zabieg ten, posiada specjalnie opracowany program drenażu limfatycznego, dzięki czemu pomaga pozbyć się nadmiaru wody z organizmu likwidując obrzęki i oczyszczając z toksyn. Jako urządzenie medyczne jest w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży, które mogą korzystać z tego zabiegu gdy borykają się z uciążliwym „puchnięciem” kończyn dolnych. Masaż z udziałem ENDERMOLOGII to także jedna z niewielu metod na rynku estetycznym ujędrniających biust i nadająca mu maksymalnej sprężystości.

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE posiada także specjalnie opracowane programy ERGOLIFT, które wykorzystywać możemy w zabiegach na twarz. Stymulowanie skóry za pomocą regularnie wykonywanego masażu daje efekty w postaci produkcji endogennego kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu oraz likwidacje obrzęków okolicy oczu i optyczne powiększenie ust. Dzięki temu skóra odzyskuje młodszy wygląd stając się bardziej jędrna, sprężysta i zagęszczona.

Jako urządzenie medyczne ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE posiada szeroką gamę programów znajdujących zastosowanie w uzupełnieniu wielu terapii leczniczych, głównie przy stymulacji i modulacji blizn oraz rozstępów a także przy zabiegach z dziedziny trychologii.

Endermologia LPG Alliance wyposażona jest w kompatybilny tablet pozwalający w pełni kontrolować proces terapeutyczny od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia.

Zabieg rozpoczyna się konsultacją kosmetologiczną, dokumentacją fotograficzną i doborem indywidualnego programu terapeutycznego. Pacjent ubiera przeznaczony do zabiegu strój  a następnie wykonany zostaje 40 minutowy masaż.

Wskazania do zabiegu w obrębie ciała 

cellulit wodny i tłuszczowy

utrata elastyczności i wiotkość skóry

wspomaganie odchudzania

gromadzenie się wody w organizmie, obrzęki limfatyczne

relaksacja mięśni po wysiłku fizycznym

blizny i rozstępy

schorzenia układu ruchu, dystrofie mięśniowe

Wskazania do zabiegu w obrębie twarzy szyi i dekoltu

utrata elastyczności i wiotkość skóry twarzy, szyi i dekoltu

utrata elastyczności biustu

obrzęki okolicy oczu

optyczne powiększenie ust

Przeciwwskazania

zakrzepica żylna

ciąża i laktacja(z wyjątkiem drenażu kończyn dolnych)

choroby nowotworowe

przepukliny

głębokie przerwanie ciągłości skóry poddanej zabiegowi

choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu wykonania zabiegu