Lek. Med. Joanna Gralińska-Wyrębska

W 2011 roku ukończyłam studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Na co dzień pracuję w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Z zamiłowania do piękna i chęci niesienia pomocy innym ludziom prowadzę również własną praktykę lekarską jako lekarz medycyny estetycznej.

Od kilkunastu lat moją pasją jest szeroko rozumiana estetyka i kreowanie wizerunku, a ostatnio także medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa. Uważam, że rozwijająca się coraz prężniej medycyna estetyczna służy poprawie jakości życia, rozwiązując zarówno problemy natury estetycznej, jak też duchowej. Poprawa wyglądu często prowadzi do podniesienia samooceny, co skutkuje lepszym funkcjonowaniem zarówno w strefie zawodowej, jak i prywatnej.

W pracy lekarza medycyny estetycznej harmonia, odpowiednie proporcje oraz zmysł estetyczny są niezwykle istotne, ponieważ pomagają wydobyć i podkreślić piękno nie tylko twarzy, ale też i ciała, pozwalając osiągać u moich Pacjentów optymalne efekty estetyczne.

Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, biorąc udział w krajowych, jak i zagranicznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Joanna Gralińska-Wyrębska